Категории товаров

О КОМПАНИИ

Компанія Milano COSMETIC

Тільки найкраще для найкращих!

TM Milano – це перевірений виробник гель-лаків для нігтів, лідер у сегменті косметичної продукції із великим вибором товарів.

Галузеві нагороди та регулярна участь у всіляких виставках та конкурсах, партнерські відносини з великими дистриб’юторами косметики піднімають TM Milano над конкурентами. Завдяки активному розвитку та наполегливій праці Milano Cosmetic довгий час є лідером на ринку України та за кордоном.

Ми пишаємось Нашими досягненнями, тому що за ними стоять роки серйозної роботи кожного співробітника та всієї компанії загалом.

TM Milano – це розуміння потреб кожного покупця та всіх партнерів по бізнесу. З багатьма клієнтами та партнерами, співпраця обчислюється десятками років, що говорить про всю серйозність Нашого підходу до роботи та можливості подальшого розвитку компанії.

Компания Milano Cosmetic

Milano COSMETIC – це не тільки постійне розширення асортименту товарів, але й неухильне посилення позицій як на внутрішньому, так і зовнішньому ринку виробників та дистриб’юторів гель-лаків для нігтів.

Для нас важливо, щоб якість продукції залишалося на тому ж найвищому рівні, завдяки якому сотні і тисячі покупців обрали саме нас.

Асортимент товарів Milano Cosmetic не обмежується вузькими рамками однотипної продукції. Ми постійно збільшуємо базу вироблених товарів та розширюємо асортимент вже існуючої продукції.У Нас на сайті Ви зможете знайти:

– гель лаки;

– основи;

– топи;

– рідини для зняття лаку, відновлення та нарощування нігтів;

– Товари для дизайну нігтів;

– Обладнання для манікюру;

– матеріали для депіляції.

Переваги вибору TM Milano:

– вся продукція вироблятиметься з висококласної європейської сировини;

– Наш гель лак тримається від 2-х до 4-х тижнів, без сколів та потьмяніння;

– Висушується наш гель лак дуже швидко, на кожен шар манікюру потрібно від 30 секунд сушіння в лампі.

– наші гель лаки не мають різкого запаху;

– Вся продукція відповідає всім стандартам якості та має підтверджуючі документи.

Ми доставляємо нашу продукцію до всіх куточків України та інших країн у найкоротші терміни, гарантуючи якість та збереження кожної одиниці товару.

Співробітники Call-центру дадуть відповідь на будь-яке питання, що Вас цікавить, і проведуть по всьому маршруту покупки, від вибору товару до отримання.

Компанія Milano Cosmetic – це перевірений провідник у світ краси та нігтьової індустрії як для професіоналів, так і для початківців.

X